Luty 08 , 2018 przygotowania slub uncategorized wesele

Ślub w czerwcu – sezonowe inspiracje

Sezonowe inspiracje – czerwiec.

Ślub w czerwcu to marzenie niejednej Pary Młodej – ciepło, zielono i czuć w powietrzu coś specjalnego – zbliżające się wakacje – chwilę oddechu i podróży.

Co nam czerwiec oferuje?

Jeśli nie macie pomysłu na motyw czy kolor przewodni, warto skusić się na coś sezonowego. Niech inspiracją będzie natura.

Symbolem czerwca jest perła. Oznacza mądrość, czystość, siłę miłości i ochronę. Jest doskonałym prezentem na pierwszą rocznicę ślubu.

 

Warzywa i owoce

W czerwcu mamy prawdziwy pierwszy wybuch zieleni i innych kolorów. Z zielonych najlepiej smakuje groszek, bób, szparagi, a do tego wszelkie sałaty, zioła. Sezon na szparagi trwa bardzo krótko, i najczęściej kończy się w czerwcu, więc korzystajcie!

Truskawki! W czerwcu –do wszystkiego. Tort, czy desery to oczywistość. A może przywitacie gości szampanem z truskawką?
Rabarbar i wiśnie -nie zapomnijcie o tych orzeżwiających cudach.

 

Kwiaty

Spójrzcie na piwonie i ich cudne wykorzystanie w rękach Niezłe Kwiatki! Romantyczne, delikatne i bogate zarazem.

 

 

Choć róże dostępne są cały rok, to właśnie w czerwcu zaczynają swój najlepszy (i najtańszy) czas. Poniżej realizacje zaprzyjaźnionej Flower Power.

 

Prezent dla gości

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, leniuchowaniem w słońcu, proponuję okulary przeciwsłoneczne. Jestem pewna, że goście się uśmiechną na ich widok.

 

 

Zdjęcia:

http://salaterka.pl/sezonowe-warzywa-czerwiec/
http://www.weddingpartyapp.com/blog/2013/06/14/10-thoughtful-and-easy-tips-that-will-make-your-guests-love-your-wedding/
https://zszywka.pl/p/szampan-z-truskawkami–1964369.html

http://ana-rosa.tumblr.com/post/49376383425